Kategoriler

Cpap Burun Maskesi 

9
Göster:
Varsayılan
Sırala:
Görünüm:
Devilbiss Flexset Jel Maske
TL0.00
DEVİLBİSS FLEXSET JEL MASKE Amerikan yapımı Uyku tedavisinin doğru tedavisi,ancak doğru maske seçimi ile sağlanabilir. Devilbiss FlexSet Maske gelişmiş Jel teknolojisi ile ür..
Devilbiss Flexset Silikon Maske
TL0.00
Devilbiss Flexset Silikon Maske Amerikan menşelidir... Uyku tedavisinin başarılı olması, ancak doğru maske seçimi ile mümkündür. Devilbiss FlexSet Maske gelişmiş Jel teknoloj..
Philips Respironics Comfort Classic Maske
TL0.00
Philips Respironics Comfort Classic Maske Burun üzerine olan uyumu ile rahatlık ve kolaylık standandardını yükseltir. İki seviyeli jel alın desteği ile farklı yüz şekillerine k..
Philips Respironics Comfort Gel Maske
TL0.00
Philips Respironics Comfort Gel Maske Comfort serisinin sızdırmazlık, konfor ve uyum alanında en yeni teknoloji ve tasarım ürünüdür. Maske yastığı çift çeperli olup benzersiz i..
Philips Respironics Comfort Select Maske
TL0.00
Philips Respironics Comfort Select Maske Gelişmiş tasarımı ile kişiye özel uyum sağlamaktadır. Ayarlanabilir alın desteği ile maskenin rahat ve sağlam bir şekilde kullanımını s..
Philips Respironics Profile Lite Maske
TL0.00
Philips Respironics Profile Lite Maske Benzersiz jel maske yastığı sıcak su ile yüzünüze uygun olarak şekillendirilebilir. İki seviyeli jel alın desteği sayesinde farklı yüz şe..
RESMED MİRAGE ACTİVA LT BURUN MASKESİ
TL0.00
  BENZERSİZ KONFOR RESMED TARAFINDAN ÜRETİLEN VE BENZERSİZ ACTİVECELL TEKNOLOJISI ILE DESTEKLENEN SON TEKNOLOJI NAZAL MASKE , BENZERSIZ PERFORMANS VE KONFORU ŞIK VE ZAR..
RESMED MIRAGE FX BURUN MASKESI
TL0.00
  HERKES İÇİN TEK UYUM ve TEK ÇÖZÜM GELIŞMIŞ TASARIMI ILE KOLAY KULLANILABİRLİĞİ KUSURSUZ DENGESİ OLAN MİRAGE FX BEKLEDIĞINIZ ÇÖZÜMDÜR.PERFORMANS , KULLANIM K..
RESMED MIRAGE SOFTGEL BURUN MASKESI
TL0.00
  ANLIK YUMUŞAKLIK , BITMEYEN KONFOR MIRAGE SOFTGEL BURUN MASKELERİ EŞSIZ YUMUŞAKLIK VE KONFOR SAĞLAR.DOUBLEGEL YASTIĞI , AÇIK JEL TABAKASIYLA KONFORU SAĞLARKEN , ..
İLETİŞİM
  • 0212 492 02 20
    0532 225 63 99
  • saglikmedikalkaragul@gmail.com
  • Millet Cad.Karagül İş Merkezi No:42 Fındıkzade / İstanbul - TÜRKİYE
Tüm Medikal Ürünler © 2017.Tüm Hakları Gizlidir | ranGesell.com | Tasarım : duruGrfX - Yılmaz DURU
Tema duruGrfX