Deneyimli kadrosu ve zengin ürün çeşidi ile medikal sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Tüm Medikal Ürünler, ürün ve müşteri portföyünü her geçen gün arttırarak günümüze kadar başarı ile gelmiştir.

Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Tüm medikal Ürünler ülkemiz kullanıcılarının ihtiyaçlarını yakından ve yerinde tesbit ederek ihtiyaç hissedilen ürünleri temin etmek için araştırmalar yapmış ve bir çok ihtiyaç duyulan ürünü temin etmeye başlamıştır.

Müşteri memnuniyetine sonsuz önem veren Tüm Medikal Ürünler, gerek satış sipariş teslimatı servis hizmetleri gerekse satış sonrası teknik desteği ile standartların üzerinde kalite ile hizmet vermektedir.

Birçok medikal ürünün temini ve özel sipariş takibi hizmetlerinin yanı sıra medikal ürünlerin teknik desteği ve tamir hizmetlerinide veren firmamız sadece satışta değil, ürün teknik desteğindede yüksek kalitede hizmet vermektedir.

Gelişen iletişim teknolojisi ile birlikte yaygınlaşan internet kullanımını göz önünde bulundurarak internet üzerinden satış hizmetlerinede başlayan Tüm Medikal Ürünler, web sitemizden satışa başlamıştır.

Tüm Medikal Ürünler.


Devam
İLETİŞİM
  • 0212 492 02 20
    0532 225 63 99
  • saglikmedikalkaragul@gmail.com
  • Millet Cad.Karagül İş Merkezi No:42 Fındıkzade / İstanbul - TÜRKİYE
Tüm Medikal Ürünler © 2017.Tüm Hakları Gizlidir | ranGesell.com | Tasarım : duruGrfX - Yılmaz DURU
Tema duruGrfX