Kategoriler

Pulse Oksimetre

9
Göster:
Varsayılan
Sırala:
Görünüm:
Oksimetre Cihazı Renkli El Tipi
TL0.00
Oksimetre Cihazı El Tipi (Renkli TFT YETİŞKİN-ÇOCUK)   * İsteğe göre yetişkin yada çocuk probu verilecektir. * 168 x 128 TFT renkli LCD ekran.  * Portatif v..
Pulse Oksimetre El Tipi
TL0.00
Medikal cihazlar Pulse Oksimetre Masa Tipi Yetişkin    * Ürünün kullanımı, basit ve rahattır. * Ürün hacim olarak küçüktür, hafiftirtir ve kolay taşını..
Pulse Oksimetre El Tipi Çocuk
TL0.00
Pulse Oksimetre Masa Tipi Çocuk için * Ürünün kullanımı, basit ve rahattır. * Ürün hacim olarak küçüktür, hafiftir ve kolay taşınır. * Nabız dalga biçimi ekranl..
Pulseoksimetre Cihazı El Tipi
TL0.00
Pulseoksimetre Cihazı El Tipi Contec CMS-60A * Pulse oksimetre cihazı kişinin hemoglobin saturasyonunu ve nabız atımını parmaktan ölçmek için kullanılır. Cihaz evde kullanım, has..
Pulseoksimetre Cihazı Parmak Tipi
TL0.00
Medikal cihazlar Pulseoksimetre Cihazı Parmak Tipi Yetişkin (CMS 50L)  * Yetişkin modeldir.  * Pulseoksimetre cihazı hastanelerde cerrahi,anestezi,pediatri ve a..
Pulseoksimetre Cihazı Parmak Tipi
TL0.00
Pulsoksimetre Cihazı El Tipi ( RENKLİ EKRAN ) * Renkli Ekranlı.  * Cihaz hastanelerde cerrahi, anestezi, pediatri ve acil    odalarında, genel tıbbi müdahalelerd..
Pulseoksimetre Cihazı Parmak Tipi Renkli Ekran
TL0.00
Pulseoksimetre Cihazı Parmak Tipi Renkli Ekran   * Pulseoksimetre cihazı yetişkin hastalarımız içindir. * Pulseoksimetre cihazı hastanelerde cerrahi,anestezi,ve acil..
Pulseoksimetre Cihazı Yetişkin Parmak Tipi
TL0.00
Pulseoksimetre Cihazı Yetişkin Parmak Tipi * Pulseoksimetre cihazı hastanelerde anestezi,cerrahi,pediatride,acil odalarında,genel tıbbi müdahalelerde ve ev kullanımı için uygundu..
İLETİŞİM
  • 0212 492 02 20
    0532 225 63 99
  • saglikmedikalkaragul@gmail.com
  • Millet Cad.Karagül İş Merkezi No:42 Fındıkzade / İstanbul - TÜRKİYE
Tüm Medikal Ürünler © 2017.Tüm Hakları Gizlidir | ranGesell.com | Tasarım : duruGrfX - Yılmaz DURU
Tema duruGrfX